СРПСКА ЛИГА “ВОЈВОДИНА”

Борац (Ш) – Тиса 2:1 (0:1)

Шајкаш – Гледалаца: 300. Судија: Марио Богићевић (Зрењанин) 7,5. Стрелци: Мирковић у 7З. и Јованић у 76. за Борац, а Кудрић у 35. минуту за Тису. Жути картони: Топић, Шево, Ренић, Божић, Станковић, Јованић (Борац).

БОРАЦ: Петровић, Ђорђиевски (од 46. Гргић), Топић, Стојановић, Д. Ђурић, Гојковић, Шево, Ренић (од 90+3. Цекић), Мирковић, Божић, Јованић (од 90+3. М. Ђурић -).

ТИСА: Антић, Свитић, Славуљица (од 80. Васић), Фејеш, Томишић, Јоветић, Николин, Провчи (од 46. Крмар), Килибарда (од 59. Миликић), Золнајић, Кудрић (од 66. Арежина).

Преокрет у Шајкашу домаћих фудбалера.

Игор Кудрић савладао је Петровића у 35. минуту, нациљавши угао са ивице шеснаестерца – 0:1. Изједначење је донео Игор Мирковић на асистенцију Луке Гргића, док је за победу погодио нападач Јованић, искористивши Ренићев центаршут.