ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА

ОФК Сириг – Железничар 4:0 (2:0)

СИРИГ: Спортски центар Мика и Мишке, гледалаца: 100, судија Куртиши (Нови Сад), стрелци: Вукеља у 9, Марјанов у 19, Ружин у 78. и Танасић у 82. минуту, жути картони: Декић (ОФК Сириг), Никшић (Железничар).

ОФК СИРИГ: Видовић, Радосављевић (Вулић), Б. Брежњак, Танасић, Декић, Грујичић, Радић (С. Брежњак), Вукеља, Марјанов (Станковић), Вујановић, Ружин (Митровић).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Срдановић, Киш, Вулевић, Сикирић, Марешчук, Никшић, Стојковић, Чуковић, Блашчанин, Бјеловић.

Лидер није имао потешкоћа у двобоју са гостима из Новог Сада, на терену су имали само десеторицу. Ветар у једра Сирижанима, послао је Љубиша Вукеља, у 9. минуту, прецизним ударцем из срца казненог простора. Вукеља је потом одузео лопту од штопера и одложио је до Александра Марјанова, који је изашао испред голмана и рутински погодио за 2:0.
У финишу, виђена су још два ефектна потеза. Бојан Ружин је искоса, са десетак метара, подесио нишан, док је Александар Танасић постигао најлепши гол на мечу, после корнера Дејана Вујановића.