СРПСКА ЛИГА “ВОЈВОДИНА”

ОФК Бечеј 1918 – Раднички 1912 1:3 (0:1)

Стадион крај Тисе – Гледалаца: 100. Судија: Небојша Зељковић (Црвенка). Стрелци: Кувекаловић у 47. за ОФК Бечеј, а Стевановић у 31, 86. и Буишић у 84. за Раднички 1912. Жути картон: Воргучин (ОФК Бечеј 1918).

ОФК БЕЧЕЈ 1918: Милованов, Ћук, Милин, Нађ (од 65. Краиновић), Кудрић, Жеравица, Зељковић, Попадић (од 46. Кувекаловић), Воргучин, Шормаз, Виновић (од 51. Нонин).

РАДНИЧКИ 1912: Тојзан, Шевић (од 46. Буишић), Стевановић, Јухик (од 87. Кусонић), Поповић (од 63. Филиповић), Ибишић (од 81. Вујовић), Миловановић, Ђурђев, Карталија, Гороњић, Рашковић (од 63. Ћеран).

Четвртим узастопним поразом Бечејци су окончали сезону, а три бода са стадиона крај Тисе однео је подмлађени састав Радничког 1912. Већ у 15. минуту Рашковић умало да искористи грешку голмана Милованова. Жеравица на другој страни прети са дистанце. Играо се 31.минут када је виђен најлепши потез утакмице. Стевановић са око 50 метара лобује истрчалог Милованова и голом, који се ретко виђа, доноси предност гостима. До краја првог полувремена бележи се ударац Виновића, Тојзан брани.

Брзо изједначење Бечеја преко Кувекаловића на самом почетку другог полувремена даје наду домаћима да могу до преокрета. Кренули су офанзивније, ређали су се покушаји Ћука, Кудрића и Жеравице, а у 67.минуту уздрмала се и статива гола ривала. Казна је стигла у финишу, Буишић у 84. минуту користи прилику – 1:2. Само два минута касније Стевановић избија пред Милованова и ставља тачку.