-ВУЧЕТИЋ (ПРВИ МАЈ), ЋУК (ОФК БЕЧЕЈ 1918), ГОРОЊИЋ (РАДНИЧКИ 1912), КЛИСУРА (КАБЕЛ)
-Н. КУДРИЋ (ОФК БЕЧЕЈ 1918), ДАВИДОВИЋ (ТЕКСТИЛАЦ), СТОЈАНОВСКИ (ДИНАМО 1945), Ф. ИЛИЋ (БОРАЦ, Ш)
-ПАВЛИЦА (КАБЕЛ), АНТУНИЋ (РАДНИЧКИ 1912)

ИГРАЧ КОЛА: Филип Илић (Борац, Ш)

До друге победе у првенству, фудбалери Борца, стигли су током другог полувременa двобоја са новајлијом Станишићем – 3:0. За 12 минута, стрелци су три пута погодили мрежу ривала, по такту расположеног новајлије Филипа Илића, па су бодови остали у Шајкашу, омогућивши леп поглед са врха табеле.

КУДРИЋ ПОТОПИО ЈЕДИНСТВО: Крај Тисе, потоп гостију из Старе Пазове. Муке им је задавао неухватљиви Ненад Кудрић. Пред крај првог полувремена, за осам минута, уписао је две рецке и поставио путоказ ка победи ОФК Бечеја 1918.

СЛАВЉЕ КРАЈ ШТРАНДА: Бивши прволигаш Кабел, режирао је прву победу, надигравши Тису – 3:1. Све је било готово до одласка на одмор, јер су Новосађани, преко двоструког стрелца Павлице и Кокановића, стекли капитал за миран расплет меча.

ЛИСТА СТРЕЛАЦА:

3 – Глишовић (Раднички 1912), Н. Кудрић (ОФК Бечеј 1918), Торбица (Борац, Ш)
2 – Пађен, Вујасин (Јединство), Павлица (Кабел)

6 БОДОВА, освојили су гости

12 МИНУТА, довољно играчима Борца за три гола