КУП ФСГНС – 1/8Ф

Младост (БЈ) – Индекс 3:1 (0:1)

Бачки Јарак – Стадион Ливадица. Гледалаца: 150. Судија: Мирослав Чурчић (Тител) 7. Стрелци: Л. Антонић у 54, Станић у 68. и Митровић у 76. за Младост, Стојановић у 36. минуту за Индекс. Жути картони: Радовановић (Младост), Јованов (Индекс).

МЛАДОСТ: Родић 7,5, Ратић 7, Акик 8, Бајић 6 (од 46. Станић 7,5), Шкавић 7 (од 86. П. Антонић – ), Радовановић 8 (од 82. Тодоровић – ), Зељковић 8, Л. Антонић 8 (од 72. Папак 7), Дмичић 6,5 (од 46. Плавшић 7), Митровић 8,5, Ковачевић 7,5.

ИНДЕКС: Секицки 6, Јованов 6,5, Качавенда 6, Боровница 6, Бабић 7 (од 58. Вуковић 6,5), Гајић 7 (од 82. Медић – ), Стојановић 7, Ивеља 7, Маринковић 7, Илић 7 (од 58. Капларски 6), Топић 6,5 (од 82. Белић – ).

Играч утакмице: Митровић

Са клупе Индекса, дириговао је Ненад Рајић, некадашњи голман и тренер Младости, а ”студенти” су повели пред одлазак на одмор, у режији Милана Стојановића. Тражио је Саво Ковачевић конкретнија решења на офанзивном плану, па су његови пулени у наставку заиграли по жељеном такту и за мало више од 20 минута постигли три гола. Дејан Митровић је направио слалом кроз одбрану гостију, док је Лука Антонић подесио нишан – 1:1. Никола Зељковић је послао повратну лопту, све је испратио Милан Станић, режиравши преокрет. Дејан Митровић је одлично издање украсио поготком, уз изврсну асистенцију Немање Папка.