Време читања: < 1 минут

ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА “ЈУГ”

Младост (БЈ) – Слога (Е) 2:1 (1:0)

Бачки Јарак – Стадион „Ливадица”. Гледалаца: 250. Судија: Милош Ивановић (Нови Сад) 6,5. Стрелци: Плавшић у 37, Радовановић у 72. за Младост, Воларевић у 68. минуту за Слогу. Жути картони: Остојић, Зељковић (Младост), Крстић (Слога). Црвени картони: резервни голман Родић (Младост) у 71, Крстић (Слога) у 90+2. минуту.

МЛАДОСТ: Ромић 7, Акик 7, Остојић 7,5, Радовановић 7,5 (од 88. Антонић -), Зељковић 7,5, Марковић 7 (од 70. Шкавић -), Плавшић 7,5 (од 89. Ратић -), Митровић 7,5, Ковачевић 7, Станић 7, Зец 7,5.

СЛОГА: Веселиновић 6,5, Ђуркић 6,5, Дробац 6 (од 46. Рукавина 6), Воларевић 7, Стојшић 6,5 (од 78. Раичевић -), Бајуновић 6,5, Ћирић 6 (од 46. Херцег 6,5), Стојчић 6 (од 46. Барић 6,5), Крстић 6,5, Угљешић 6,5 (од 62. Живковић 6,5), Томац 6,5.

Играч утакмице: Радовановић

Јарачани су одбранили домаћи терен уз напетост у последњој трећини меча.

Игор Плавшић донео је предност изборивши се за позицију после Зељковићевог додавања – 1:0.

Штопер Слоге из Ердевика, Бранислав Крстић искористио је статичност противника, послао лопту иза леђа одбране, а Димитрије Воларевић је закуцао под пречку.

Двадесетак минута пре краја Стефан Радовановић испратио је центаршут Митровића са десне стране и ударцем главом донео бодове.