ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА

Омладинац – ТСК 1:6 (0:4)

Степановићево – Гледалаца: 70. Судија: Мирослав Чурчић (Тител) 7. Стрелци: Бјелић у 75. за Омладинац, Татић у 2, Ергарац у 5, Бјелановић 7, Павлов у 22. и 67. и Ћелић у 65. за ТСК. Жути картони: Пецељ, Ђукановић (Омладинац), Ергарац (ТСК).

ОМЛАДИНАЦ: Муњаш 5,5, Анђелковић 5,5 (од 36. Булатовић 6), Савић 5,5 (од 46. Штефек 6), Пецељ 6, Јокић 6, Хернаус 6 (од 65. Бјелић 7), Мартиновић 5,5 (од 56. Косјер 6), Дубачкић 6, Бакић 5,5 (од 46. Беатовић 5,5), Суботић 6, Ђукановић 6,5.

ТСК: Војводић 7, Бјелановић 8, Ковачевић 7, Радичић 7,5, Варга 7,5, Свитић 7,5 (од 46. Николић 7), Татић 8, Пашка 7,5 (од 70. Богојевић – ), Павлов 8,5, Ергарац 8 (од 46. Шушак 7), Стјепановић 7 (од 46. Ћелић 7,5).

Играч утакмице: Павлов

Прича је брзо добила епилог, јер су гости из Темерина, већ у 7. минуту, имали три гола капитала, захваљујући прецизности крилног нападача Вукашина Татића, везисте Милоша Ергарца и дефанзивца Немање Бјелановића. Плес по киши црвено-белих, настављен је кроз акцију Ергарца и Стјепановића, док је Стеван Павлов (са слике) погодио за 0:4. Првенац за ТСК, постигао је новајлија Бранислав Ћелић, а непуних 120 секунди касније, поново је Павлов погодио мрежу домаћина. Омладинац је једини тим без освојеног бода, уписао је још један пораз идентичним резултатом, уз почасни погодак Немање Бјелића, после десет минута на терену.