ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ”ЈУГ”

Индекс – Слога (Т) 3:0 (0:0)

Нови Сад – Стадион Борца. Гледалаца: 200. Судија: Стефан Тепић (Нови Сад) 6. Стрелци: Илић у 58, Ренић у 64. и 75. минуту. Жути картони: Ренић, Радмиловић, тренер Рајић, Бабић, Гајић, Ивеља (Индекс), Јаковљевић, Марјановић (Слога).

ИНДЕКС: Бузаџија 7, Новевски 7, Качавенда 7, Кнежевић 7,5, Бабић 7,5, Гајић 7 (од 87. Вукашиновић -), Стојановић 6,5 (од 46. Топић 7), Радмиловић 7 (од 81. Боровница -), Илић 8 (од 87. Марић -), Ивеља 7,5, Ренић 8 (од 76. Маринковић -).

СЛОГА: Војводић 7, Пастор 6, Томић 6,5, Јаковљевић 6, Бановић 6,5 (од 62. Павин 6,5), Милетић 6,5 (од 73. Јакшић -), Паповић 6,5, Клаић 6,5 (од 80. Полић -), Марјановић 6,5 (од 73. Радонић -), Борић 6 (од 62. Буквић 6,5), Пролић 6,5.

Играч утакмице: Марко Ренић

Иако мења терен када је домаћин, Индекс бележи победе. Овога пута цех су платили фудбалери Слоге из Темерина.

Гости сматрају да су жестоко оштећени за пенал у 9. минуту, када је Клаић протурио лопту између противничких дефанзиваца, а Новевски срушио Милетића, међутим судија се није оглашавао. Добре прилике имао је капитен Ивеља, прво је главом загрејао дланове Душана Војводића, потом је оклевао у зони шута. Са друге стране, на додавање Клаића, Марјановић је погодио само спољни део мреже.

Пали су изабраници Мирка Давидовића, а разлог томе је ноншалантна игра у одбрани, Илић је отео лопту штоперу Јаковљевићу, варком тела ослободио се чувара и послао је иза леђа Војводића. Предност је удвостручио Марко Ренић, поставивши ногу на другој стативи, уз асистенцију Страхиње Илића. Мало је фалило да некадашњи капитен новосадске Младости, упише хет-трик пошто пре поготка за 3:0, уздрмао стативу. Печат на добру игру целог тима и нови положен испит ударио је у 75. минуту, одличну кретњу на пас Ивеље крунисао је својим другим голом.