МОЦАРТ БЕТ СУПЕР ЛИГА: МЛАДОСТ ГАТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:4

Младост ГАТ је поражена прилично убедљиво од актуелног првака, екипе Црвене звезде – 0:4. Држали су се Новосађани до тог 70. минута и са голом заостатка вребали шансу за изједначење, међутим изгубљена лопта у последњој трећини терена отворила је контру и Катаи је разрешио све дилеме. До краја сусрета Иванић и Канга постигли су голове за висок тријумф београдских црвено-белих на ,,Карађорђу”.

-Честитам Црвеној звезди на заслуженој победи. Ово је била историјска утакмица за наш клуб против шампиона Европе и света. До 70. минута утакмицу смо држали у неизвесности, након тога примили смо три гола што не сме да се дешава. Немам много времена, има доста нових играча, али шта је ту је борба се наставља. Тражићемо бодове у неким другим утакмицама против екипа које су нам приближног квалитета. Предстоји нам још шест кола и даћемо све од себе да остваримо што бољи учинак – рекао је шеф Младости ГАТ, Љубомир Ристовски након утакмице.