ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ”ЈУГ”

Слога (Т) – Раднички (Ш) 6:3 (2:0)

Темерин – Гледалаца: 150. Судија: Александар Јевтић (Будисава) 7. Стрелци: Јакшић у 13, Томић у 25, Милетић у 46, Паповић у 57, Марјановић у 76. и Буквић у 90. за Слогу, С. Субић у 60, Ђачанин у 63. и Пурић у 88. за Раднички. Жути картони: Паповић, Унгар, Павин, Б. Пролић (Слога), Пурић, Смиљанић (Раднички).

СЛОГА: Војводић 7, Томић 8, Пастор 7,5, Унгар 7, Јаковљевић 7, Борић 7 (од 67. Буквић 7), Милетић 8 (од 64. Марјановић 8), Павин 7 (од 67. Б. Пролић – ), Паповић 8,5, Клаић 7,5, Јакшић 7,5 (од 80. Радонић – ).

РАДНИЧКИ: Николић 6, Добројевић 6 (од 46. Ђачанин 7), Миланко Субић 6, Баштић 5,5, Дрча 6, Радић 5,5, Рајшић 5,5 (од 74. Сороћко – ), Мијатовић 7, Срђан Субић 6,5, Смиљанић 7,5, Пурић 8.

Играч утакмице: Паповић

Темеринци су кренули офанзивно, па је Зоран Јакшић, после акције Филипа Клаића и Бошка Паповића, ударцем главом, погодио за вођство, убацивши се из другог плана. Капитал је дуплирао дефанзивац Немања Томић, усамљен испред голмана Николића, без потешкоћа је крунисао центаршут Милутина Милетића. До одласка на одмор, Шиђани су запретили два пута, из прекида, преко Драгана Смиљанића.
Само што је почело друго полувреме, акцију је иницирао расположени Паповић, капитен Роберт Пастор је одиграо улогу асистента, док је тачку ставио Милутин Милетић – 3:0. Није се дуго чекало на нови погодак, Бошко Паповић је одлично реаговао на центаршут Филипа Клаића и надмудрио младог голмана Радничког.
Гости су у 60. минуту смањили на 4:1, захваљујући спретној реакцији Срђана Субића, уз повратну лопту пожртвованог Драгана Смиљанића и
асистенцију Младена Пурића. Три минута касније, Пурић је све урадио, а најмлађи на терену, Срђан Ђачанин (16), уписао се у стрелце.
У 76. минуту, Ненад Марјановић је разменио дупли пас са Паповићем, успевши некако да пребаци лопту преко линије окружен тројицом противничких играча. Капитен гостију Немања Дрча је дијагоналом пронашао Пурића, а најзапаженији играч гостију је лако матирао Војводића, остављеног на ветрометини. Тачку на голеаду, ставио је Мирослав Буквић, после корнера Марјановића.