ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА

ТСК – Татра 4:1 (3:1)

Темерин – Гледалаца: 250. Судија: Павле Гргуровић (Петроварадин) 7. Стрелци: Павлов у 30. и 41, Пуповац у 32. и Кнежевић у 76. за ТСК, Ђаковић у 39. за Татру. Жути картони: Кнежевић (ТСК), Берић, Петровић, Плавшић, Ђаковић (Татра). Црвени картон: Плавшић (Татра) у 51. минуту.

ТСК: Војводић 7, Марковић 7, Милош Ковачевић 7 (од 60. Ђурђевић 7), Кнежевић 8 (од 79. Варга – ), Радичић 7,5, Свитић 7,5, Татић 7, Пашка 7 (од 46. Илија Ковачевић 7,5), Павлов 8,5 (од 60. Лахош 7), Пуповац 8, Стјепановић 7,5 (од 46. Ергарац 7).

ТАТРА: Хрћан 6, Берић 6, Лончар 6 (од 46. Ожват 6), Петровић 6,5, Курешевић 6, Рељић 6, Ђаковић 7, Радин 6,5, Плавшић 6, Багоња 6, Крајчик 6.

Играч утакмице: Павлов

Темеринци су и даље једини без пораза, чувају лидерску позицију, пред гостовање у Буковцу, код најближег пратиоца. Стеван Павлов је откључао браву гостију из Кисача, док је два минута касније капитен Јово Пуповац крунисао асистенцију Благоја Стјепановића. Сналажљив пред голом домаћина, био је Марко Ђаковић за 2:1, али поново је на сцену ступио Стеван Павлов и оправдао епитет водећег стрелца лиге. Завесу је спустио Алекса Кнежевић, штопер црвено-белих.