-СТЕПАНЧЕВ (СТАНИШИЋ), САРАЧЕВИЋ (ПОДУНАВАЦ), БЈЕЛИЦА (НАФТАГАС), ВЕСЕЛИНОВИЋ (ТЕКСТИЛАЦ)
-САВАНОВИЋ (НАФТАГАС), ЧУЧАК (ДИНАМО 1945), КОСТИЋ (ТИСА), ПЈОШТА (СТАНИШИЋ)
-Н. КУДРИЋ (ОФК БЕЧЕЈ 1918), ШАВИЈА (ТЕКСТИЛАЦ)

ИГРАЧ КОЛА: Стефан ШАВИЈА (ТЕКСТИЛАЦ)

Трећом узастопном победом, фудбалери Текстилца, примакли су се лидеру на три корака. Оџачани су били убедљиви против Јединства (5:0), а алиби за слабу игру Пазовчана не може да буде ни изостанак неколико првотимаца. Стефан Шавија, двоструки стрелац, обележио је меч головима у интервалу од десет минута.

КУДРИЋ ПОГОДИО У НАДОКНАДИ: Ненад Кудрић, водећи стрелац лиге, донео је радост фудбалерима ОФК Бечеја 1918. Крај Тисе је пао Кабел, у четвртом минуту надокнаде, када је млади нападач био најсналажљивији из гужве, после корнера Николе Томића, пред голом Новосађана.

ПОТОП ЗРЕЊАНИНАЦА: Раднички је закуцан на дну табеле и већ девет мечева је без победе. У том периоду, Зрењанинци су освојили само бод, док је одбрана капитулирала 21 пут. На Бегеју су се радовали фудбалери Тисе (3:0), предвођени разиграним Луком Костићем.