ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА

ОФК Сириг – Татра 4:1 (1:1)

Сириг – Гледалаца: 80. Судија: Младен Милутиновић (Нови Сад) 7. Стрелци: Лаковић (из пенала) у 19, Караћ у 65. и 81. и Декић у 66. за ОФК Сириг, Ђаковић у 15. за Татру. Жути картони: Хрћан, Курешевић (Татра).

ОФК СИРИГ: Ралић 7, Радић 7, Вулић 7 (од 84. Митровић – ), Аћимовић 7 (од 63. Васић 7), Вукеља 8, Караћ 8,5, Косић 8, Лаковић 7,5, Солдат 7, Вујановић 7 (од 46. Ружин 7), Марјанов 7 (од 63. Декић 7,5).

ТАТРА: Хрћан 6, Берић 6 (од 72. Маковник – ), Лончар 6, Петровић 6,5, Ђорђевић 6, Рељић 6, Ђаковић 7, Радин 6,5, Муха 6 (од 80. Крајчик – ), Гргић 7, Курешевић 6.

Играч утакмице: Караћ

Сирижани су уписали осми меч без пораза, иако су гости из Кисача повели преко Марка Ђаковића, уз асистенцију Ненада Гргића. Четири минута касније голман Хрћан је оборио Караћа, а Никола Лаковић је из казненог ударца погодио мрежу бившег клуба. Реми није био по мери домаћина, појачали су ритам, па је Бранко Караћ, у 65. минуту, режирао преокрет, док је 60 секунди касније асистирао Драгомиру Декићу за 3:1. Коначан резултат, поставио је расположени Караћ, претходно му је лопту сервирао Бојан Ружин.