-ПРОНЕК (ТИСА), ДАВИДОВИЋ (ТЕКСТИЛАЦ), ТОПИЋ (БОРАЦ), ЈАЋИМОВИЋ (ПРВИ МАЈ)
-КРСТЕВСКИ (БОРАЦ), ЂУРИЋ (ТЕКСТИЛАЦ), ТРИФУНОВИЋ (ОФК БАЧКА), ТЕДИЋ (ОФК БЕЧЕЈ 1918)
-МАТИЈАШЕВИЋ (ХАЈДУК 1912), ПЕТРОВИЋ (ДИНАМО 1945)

ИГРАЧ КОЛА: Немања ТРИФУНОВИЋ (ОФК Бачка)

После десет мечева без победе, узрока пласмана у опасној зони, фудбалери ОФК Бачке, написали су победнички сценарио. Стрелци бившег прволигаша, постили су 722 минута, а ребус пред голом противника, решио је бонус Немања Трифуновић. Тријумф у окршају са директним конкурентом Радничким из Зрењанина (1:0), извојеван је у другом минуту надокнаде.

ЛИДЕР БЕЗ РАМПЕ: Седмом узастопном победом, фудбалери Текстилца, наставили су да корачају ка Првој лиги. На воденицу им је ишао и епилог меча најближих пратилаца Јединства и ОФК Бечеја 1918, па Оџачани сада имају осам бодова више од другопласираног. Дејан Ђурић, био је режисер минималца против чврстог Подунавца.

ШЕСТИ МИНИМАЛАЦ КУЉАНА: Од осам досадашњих победа Хајдука 1912, било је шест минималаца, а дисциплинована игра, уз серију од шест мечева без пораза, трасирала је пут ка горњем делу табеле. Куљани су уписали и другу пролећну победу, после Станишића, надвисили су Омладинац, са потписом искусног нападача Марка Матијашевића.

ЛИСТА СТРЕЛАЦА:

14 – Шавија (Текстилац), Н. Кудрић (ОФК Бечеј 1918/ОФК Београд)
10 – Костић (Тиса)
9 – Крстевски (Борац)
7 – Митровић (Тиса), Пађен (Јединство)
6 – Миленковић (Јединство), Кокановић (Кабел), Шошкић (Први мај), Торбица (Борац)

7 ПОБЕДА у низу фудбалера Текстилца

10 БОДОВА, освојили су гости

16 ГОЛОВА, скроман учинак стрелаца

33 ЖУТА КАРТОНА, показали су арбитри

722 МИНУТА, трајао је пост стрелаца ОФК Бачке