ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ”ЈУГ”

Слога (Т) – Слобода 1:1 (0:1)

Темерин – Гледалаца: 200. Судија: Благоје Радић (Ириг) 7. Стрелци: Ђ. Пролић у 48. за Слогу, Јосимов у 22. за Слободу. Жути картони: Караћ, Б. Пролић, Томић, Борић (Слога), Мандић, Јосимов, Степановић, Петровић (Слобода).

СЛОГА: Војводић 7,5, Борић 7, Пастор 7, Б. Пролић 6,5, Томић 7, Бановић 7 (од 46. Марић 7), Буквић 6,5 (од 76. Радонић – ), Ђ. Пролић 8, Крајновић 7,5, Марјановић 6 (од 80. Вуковић – ), Караћ 6,5.

СЛОБОДА: Јагодић 7, Чолић 7, Кубуровић 7, Јосимов 8, Степановић 6,5 (од 68. Драгојевић – ), Ђуричић 7,5, Аћимовић 7, Милојевић 7 (од 88. Лазаревић – ), Перовић 6,5, Милинковић 6,5 (од 68. Петровић – ), Мандић 7.

Играч утакмице: Јосимов

Осим покушаја Душана Крајновића, када је у 3. минуту, после центаршута Драгана Борића, из непосредне близини пребацио гол, домаћини су деловали недоречено на офанзивном плану, док су гости трчали са израженијим вољним моментом, користећи сваку пукотину у одбрани ривала за опасне нападе. Такав приступ, могао је да им донесе рано вођство, али усамљени Стефан Милојевић, у 8. минуту, није крунисао дијагоналу Милоша Јосимова, јер је одлични голман Душан Војводић преусмерио лопту у корнер, иако су је сви видели иза његових леђа. Оба штопера Слоге, брзо су добила жуте картоне, то је одбрану учинило рањивијом, па је остављени простор искористио Милош Јосимов. Капитен гостију и некадашњи интернационалац, топовски је распалио искоса са 20 метара, постигавши ефектан гол – 0:1.
Критике тренера Мирка Давидовића, покренуле су Темеринце, у наставку су одиграли боље, упркос принудном изласку из игре ровитог везисте Стефана Бановића. Покретљивог нападача Душана Крајновића, прекршајем је зауставио дефанзивац Милош Степановић, док је бонус Ђорђе Пролић, из слободњака, погодио ближи угао. Парада голмана Мирослава Јагодића, само је улепшала мајсторију.
До краја меча, Ненад Перовић, најистуренији у формацији Слободе, пропустио је две шансе, у 55. и 73. минуту, после додавања Милана Милинковића и Стефана Кубуровића. Покушаје домаћина да преокрену резултат, осујетила је одбрамбена линија Слободе, а у пар ситуација је недостајало концентрације.