Време читања: < 1 минут

МОЦАРТ БЕТ ПРВА ЛИГА

Младост ГАТ – ГФК Слобода 0:1 (0:0)

Нови Сад – ГАТ арена. Гледалаца: 200. Судија: Стефан Филиповић (Јагодина). Стрелци: Старчевић у 48. минуту за Слободу. Жути картони: Илић (Младост), Јанковић и Цветић (Слобода).

МЛАДОСТ ГАТ: Елесин, Дробњак, Н. Илић, Јокић, Ђуричин, Танасин, Павлица (од 63. Абаџија) Вукчевић (од 75. Кокановић), Јездовић (од 75. Керкез) Живковић (од 65. Бугарин), Поповић (од 63. Ф. Илић).

СЛОБОДА: Вукашиновић, Т. Глишовић, Рашковић (од 86. Цветић), Ђ. Глишовић, Р. Глишовић, Јанковић, Голубовић, Старчевић, Ђерић (од 70. Гајић), Петровић (од 72. Китановски), Јовановић.