Време читања: 2 минута

РАСПОРЕД 8.1.

понедељак

8.30 | Петар Пуача Зл. копачка ГМ колор – Паркинг сервис (кадети)

9.10 | Паркинг сервис – Петар Пуача СЦ Марк. (омладинци)

9.50 | Кабел – Спартанци (петлићи)

10.30 | Одр тим – Фасада Ђурђево (петлићи)

11.10 | Младост (БЈ) – Че Гевара (пионири)

11.50 | Ауто кућа АС – Фасадом Жабаљ (кадети)

12.30 | Омладинац Степ. – ПИП Тортиља (пионири)

13.10 | Антика Рома – Ауто сервис Манојловић (омладинци)

13.50 | Госпођиначке кише – Петар Пуача ГМ колор (пионири)

14.30 | Миланело – Агенција Сабљар (кадети)

15.10 | Петар Пуача Рес. Ловац – Салајка млађи (пионири)

15.50 | ОДР Петроварадин – Фасада Ђурђево (кадети)

16.30 | Скајоптик – Ларбо (сениори) 

17.10 | Кларис – Камен Блешић (сениори)

17.50 | Борац (НС) ФСГНС – Меркур икс тип

18.30 | Вискол – Софекс ФСГНС (сениори)

19.10 | Дневник – НС бајк (сениори)

19.50 | Фурнир ентеријер – Економски геометри (сениори)

20.30 | ММ Браћа Милановић – Перун дестилерија (сениори)

21.10 | Кафе Александар – Бачка Ђурђево (сениори)


РАСПОРЕД 9.1.

уторак

8.30 | ПИП Тортиља – Атина (петлићи)

9.10 | Половна техника Будо – Будућност (СС) (петлићи)

9.50 | Ветерник – Шалабајзери (пионири)

10.30 |

11.10 | Дерби – Маркет Паркет (кадети)

11.50 | Софекс – Фасада Ђурђево (пионири)

12.30 | Вејк ап ђус бар – Миланело (ветерани)

13.10 | Случајни партнери – Прајм тајм (кадети)

13.50 | Атина – Тријумф 021 (пионири)

14.30 | Баско – Лединци сити (кадети)

15.10 | Душан Силни – Че Гевара (пионири)

15.50 | М тим – Петар Пуача СЦ Марк. (омладинци)

16.30 | Циле и другари – ОФК Футог ФСГНС (сениори)

17.10 | Паркинг сервис – КМФ Вулкан Каћ (сениори)

17.50 | Цирих Бач – Обилић (В) ФСГНС (сениори)

18.30 | Макс бет – ГСП Независност (сениори)

19.10 | Про тим Вуковар – Аутогалант Ветерник (сениори)

19.50 | Ауто сервис Јанковић – КМФ Шератон (сениори)

20.30 | Скајоптик Меридиана – Петар Пуача ФСГНС (сениори)

21.10 | Меркур аутомат клуб – ФФФ Урбанико (сениори)

21.50 | Рекреативо 021 – Кларис (ветерани)