
Уочи финала Купа Србије у Лозници (данас, 20ч), међу навијачима Војводине влада уверење да је дошло време за ново славље и трећи трофеј у националном купу. После тријумфа 2014. и 2020. године, екипа тренера Тањге у свом 11. финалу покушаће да стигне до новог успеха против фаворизоване Црвене звезде.
-Потпуно смо спремни за утакмицу и у њу ћемо да уђемо у одличном расположењу и с великим самопоуздањем – истиче голман Воше, Драган Росић. – Јако добро знамо против кога играмо, свесни смо квалитета Црвене звезде, али и наших адута који би могли да нам донесу тријумф. Верујем да ћемо имати огромну подршку с трибина, јер навијачи су нам велики ослонац. Показали су то, уосталом, на последњем тренингу који смо у понедељак одрадили на нашем стадиону, кад су дошли у великом броју и поручили нам да ће свим срцем да буду уз нас. То је било баш лепо и представљаће нам додатни мотив, поред свих оних које већ имамо.
По многим параметрима јасно је коме се даје, с разлогом, предност у мечу за трофеј – Црвеној звезди.
– Има Звезда заиста одличан тим. Не бих ту посебно никога издвајао, од сваког од њих могла би да нам прети опасност. Међутим, веома добро смо се припремили, знамо шта нам ваља да чинимо и потрудићемо се, сви до једног, да задатке које смо добили од тренера Тањге и његовог стручног штаба, до у танчине спроведемо у дело. Ако заиста буде тако, а немам разлога у то да сумњам, изгледи да подигнемо победнички трофеј биће извесни. Уз, наравно, спремност за велику борбу, а онда и жељу, храброст и мотивацију да до циља дођемо.
Новосађани су јуче одрадили тренинг и на стадиону „Лагатор” у Лозници, где ће вечерас бити одиграно финале, а на питање у чему види евентуалну предност свог тима, Росић је поручио:
– Већ дуго смо заједно на окупу, познајемо се јако добро, како међусобно, тако и са нашим тренером и његовим захтевима. Два пута смо у сезони били бољи од Црвене звезде, показујући на тај начин да имамо нека „оружја” која могу да нам помогну да поново запевамо победничку песму. Треба до тога стићи, Звезди не претимо, али је потпуно сигурно то да ћемо уложити све што имамо да испишемо још једну лепу страницу у историји нашег клуба.

Уочи финала Купа Србије у Лозници (данас, 20ч), међу навијачима Војводине влада уверење да је дошло време за ново славље и трећи трофеј у националном купу. После тријумфа 2014. и 2020. године, екипа тренера Тањге у свом 11. финалу покушаће да стигне до новог успеха против фаворизоване Црвене звезде.
-Потпуно смо спремни за утакмицу и у њу ћемо да уђемо у одличном расположењу и с великим самопоуздањем – истиче голман Воше, Драган Росић. – Јако добро знамо против кога играмо, свесни смо квалитета Црвене звезде, али и наших адута који би могли да нам донесу тријумф. Верујем да ћемо имати огромну подршку с трибина, јер навијачи су нам велики ослонац. Показали су то, уосталом, на последњем тренингу који смо у понедељак одрадили на нашем стадиону, кад су дошли у великом броју и поручили нам да ће свим срцем да буду уз нас. То је било баш лепо и представљаће нам додатни мотив, поред свих оних које већ имамо.
По многим параметрима јасно је коме се даје, с разлогом, предност у мечу за трофеј – Црвеној звезди.
– Има Звезда заиста одличан тим. Не бих ту посебно никога издвајао, од сваког од њих могла би да нам прети опасност. Међутим, веома добро смо се припремили, знамо шта нам ваља да чинимо и потрудићемо се, сви до једног, да задатке које смо добили од тренера Тањге и његовог стручног штаба, до у танчине спроведемо у дело. Ако заиста буде тако, а немам разлога у то да сумњам, изгледи да подигнемо победнички трофеј биће извесни. Уз, наравно, спремност за велику борбу, а онда и жељу, храброст и мотивацију да до циља дођемо.
Новосађани су јуче одрадили тренинг и на стадиону „Лагатор” у Лозници, где ће вечерас бити одиграно финале, а на питање у чему види евентуалну предност свог тима, Росић је поручио:
– Већ дуго смо заједно на окупу, познајемо се јако добро, како међусобно, тако и са нашим тренером и његовим захтевима. Два пута смо у сезони били бољи од Црвене звезде, показујући на тај начин да имамо нека „оружја” која могу да нам помогну да поново запевамо победничку песму. Треба до тога стићи, Звезди не претимо, али је потпуно сигурно то да ћемо уложити све што имамо да испишемо још једну лепу страницу у историји нашег клуба.






























