
Нардин Мулахусејновић (28) потписао је трогодишњи уговор са Војводином.
Нови члан „старе даме“ долази из јерменског клуба Ноа, иза себе има феноменалну сезону у којој је постигао 16 голова у свим такмичењима, а посебно се истакао у Лиги конференција.
Нардин Мулахусејновић рођен је 9. фебруара 1998. године у Грачаници, а у истоименом клубу је поникао, да би касније играо за Зрињски, Габелу, Марибор, Копер, Муру, Сарајево, Динамо Махачкалу, поново за Зрињски, из ког је лета 2025. прешао у Ноу.
– Заиста сам пресрећан. Велика ми је част и истинско задовољство што сам постао део Војводине. Ово је велики корак за мене – почео је причу Нардин после парафа за Вошу.
Након што је обишао клупске капацитете и упознао се са плановима за будућност, посебан утисак на њега оставио је фудбалски центар „Вујадин Бошков“, који константно подиже стандарде како би клуб остваривао још веће резултате:
– Први утисци су заиста прелепи. Драго ми је што код нас на овим просторима постоји овакав тренажни центар и што је очигледно да он сигурно расте из дана у дан. Види се да управа клуба и људи који га воде максимално улажу и граде за играче. Услови за рад су већ сада врхунски, а додатно се надограђују како бисмо имали све што нам је потребно. Још једном понављам, част ми је што сам део ове приче. Екипа је направила историјске успехе претходних година, клуб напредује из сезоне у сезону, тако да сам заиста срећан и задовољан.

Војводина у сваку нову сезону улази са највишим амбицијама на свим фронтовима, а нови шпиц Новосађана јасно поручује шта му је главни циљ у предстојећим изазовима:
– Моја намера и главни циљ је да помогнем екипи у свему што нас очекује у наредном периоду. Пред нама су сигурно нови и тешки изазови, јер Војводина као велики клуб увек има само највеће амбиције. Надам се да ћемо на терену успети да оправдамо очекивања. Сигуран сам да ћемо сви дати свој максимум како бисмо остварили зацртане клупске циљеве.
Када је реч о прилагођавању на нову средину, једно познато лице олакшаће му улазак у свлачионицу, док је са шефом стручног штаба већ успоставио одличну комуникацију:
– Саиграче још увек нисам лично упознао, осим Ђорђа Црномарковића са којим сам својевремено играо у Олимпији из Љубљане. Иако смо касније играли и један против другог, одлично га познајем и знам да се ради о заиста квалитетном играчу и момку. Што се тиче шефа стручног штаба, чули смо се пре мог доласка и ти први утисци су заиста прелепи.

У јавности се доста спекулисало о његовом наредном кораку у каријери, али је Нардин открио шта је заправо преломило да између неколико понуда изабере управо долазак у Нови Сад:
– Управо ме је разговор са шефом највише привукао Војводини. Све оно што ми је рекао о самом клубу, очекивањима, сјајној организазицији, начину на који Војводина игра и како расте из дана у дан, преломило је моју одлуку. Прве импресије су заиста сјајне.
На крају, нови голгетер „старе даме“ имао је јасну поруку за навијаче који са нестрпљењем очекују почетак нове сезоне и његове прве наступе у бело-црвеном дресу:
– Желим да их позовем да нас подрже и да долазе на стадион у што већем броју. Са наше стране, ми ћемо на терену сигурно дати све од себе да остваримо циљеве и да их учинимо срећним. Ако их ми будемо усрећили нашим играма и победама, сигуран сам да ће они долазити у још већем броју да нас бодре. Заједно можемо да направимо много великих ствари – закључио је Нардин Мулахусејновић.

Нардин Мулахусејновић (28) потписао је трогодишњи уговор са Војводином.
Нови члан „старе даме“ долази из јерменског клуба Ноа, иза себе има феноменалну сезону у којој је постигао 16 голова у свим такмичењима, а посебно се истакао у Лиги конференција.
Нардин Мулахусејновић рођен је 9. фебруара 1998. године у Грачаници, а у истоименом клубу је поникао, да би касније играо за Зрињски, Габелу, Марибор, Копер, Муру, Сарајево, Динамо Махачкалу, поново за Зрињски, из ког је лета 2025. прешао у Ноу.
– Заиста сам пресрећан. Велика ми је част и истинско задовољство што сам постао део Војводине. Ово је велики корак за мене – почео је причу Нардин после парафа за Вошу.
Након што је обишао клупске капацитете и упознао се са плановима за будућност, посебан утисак на њега оставио је фудбалски центар „Вујадин Бошков“, који константно подиже стандарде како би клуб остваривао још веће резултате:
– Први утисци су заиста прелепи. Драго ми је што код нас на овим просторима постоји овакав тренажни центар и што је очигледно да он сигурно расте из дана у дан. Види се да управа клуба и људи који га воде максимално улажу и граде за играче. Услови за рад су већ сада врхунски, а додатно се надограђују како бисмо имали све што нам је потребно. Још једном понављам, част ми је што сам део ове приче. Екипа је направила историјске успехе претходних година, клуб напредује из сезоне у сезону, тако да сам заиста срећан и задовољан.

Војводина у сваку нову сезону улази са највишим амбицијама на свим фронтовима, а нови шпиц Новосађана јасно поручује шта му је главни циљ у предстојећим изазовима:
– Моја намера и главни циљ је да помогнем екипи у свему што нас очекује у наредном периоду. Пред нама су сигурно нови и тешки изазови, јер Војводина као велики клуб увек има само највеће амбиције. Надам се да ћемо на терену успети да оправдамо очекивања. Сигуран сам да ћемо сви дати свој максимум како бисмо остварили зацртане клупске циљеве.
Када је реч о прилагођавању на нову средину, једно познато лице олакшаће му улазак у свлачионицу, док је са шефом стручног штаба већ успоставио одличну комуникацију:
– Саиграче још увек нисам лично упознао, осим Ђорђа Црномарковића са којим сам својевремено играо у Олимпији из Љубљане. Иако смо касније играли и један против другог, одлично га познајем и знам да се ради о заиста квалитетном играчу и момку. Што се тиче шефа стручног штаба, чули смо се пре мог доласка и ти први утисци су заиста прелепи.

У јавности се доста спекулисало о његовом наредном кораку у каријери, али је Нардин открио шта је заправо преломило да између неколико понуда изабере управо долазак у Нови Сад:
– Управо ме је разговор са шефом највише привукао Војводини. Све оно што ми је рекао о самом клубу, очекивањима, сјајној организазицији, начину на који Војводина игра и како расте из дана у дан, преломило је моју одлуку. Прве импресије су заиста сјајне.
На крају, нови голгетер „старе даме“ имао је јасну поруку за навијаче који са нестрпљењем очекују почетак нове сезоне и његове прве наступе у бело-црвеном дресу:
– Желим да их позовем да нас подрже и да долазе на стадион у што већем броју. Са наше стране, ми ћемо на терену сигурно дати све од себе да остваримо циљеве и да их учинимо срећним. Ако их ми будемо усрећили нашим играма и победама, сигуран сам да ће они долазити у још већем броју да нас бодре. Заједно можемо да направимо много великих ствари – закључио је Нардин Мулахусејновић.






























