ФК Кабел (Нови Сад)2021-08-10T19:20:05+02:00
Боја дресова: Црвено – црна
Сајт:

СВЕ ВЕСТИ

ПЛС: Кабел – ОФК Жарково 0:3 (ВИДЕО)

Време читања: < 1 минут Нови Сад - Стадион крај Штранда. Гледалаца: 200. Судија: Младен Јакољевић (Љиг). Стрелци: Манић у 22, Чарапић у 27. и Зувић у 63. минуту. Жути картони: Лончар (Кабел), Миликић, Обреновић (ОФК Жарково). Црвени картон: Лончар (Кабел) у 54. минуту.

16. 08. 2021.|

Кабел дочекује ОФК Жарково

Време читања: < 1 минут Појачани нападачем Шљиванчанином и повратником Лучићем, црвено-црни са Штранда покушаће да поправе утисак и игру (пораз од Инђије 3:0 у првом колу) против гостију из Макишке шуме...

15. 08. 2021.|

ПЛС: Инђија – Кабел 3:0 (ВИДЕО)

Време читања: < 1 минут Инђија - Градски стадион. Гледалаца 500. Судија: Александар Лукић (Ваљево). Стрелци: Недељковић у 7, Ковачевић у 21, Милосављев у 73. минуту. Жути картони: Ђокић (Инђија) Новаковић (Кабел).

07. 08. 2021.|

Кабел и Младост ГАТ гостују у првом колу

Време читања: < 1 минут Утакмицом у Ивањици, између Јавора и Лознице отпочело је првенство у Првој лиги Србије (2:0). Новосадске прволигаше Кабел и Младост ГАТ у првом колу очекују тешка гостовања.