ФК Младост ГАТ (Нови Сад)2021-08-10T19:23:16+02:00
Боја дресова: Црвена
Сајт:

СВЕ ВЕСТИ

Историјска победа Новосађана

Време читања: 2 минута Златним словима у клупском алманаху остаће записано да су фудбалери Младост ГАТ у двобоју са ОФК Бачком (1:0), извојевали прву, истовремено историјску победу на прволигашкој сцени. Меч је преломио Никола Поповић, реализатор најстроже казне, иако је голман Паланчана погодио страну, али није успео да затвори угао. На тај начин додатну вредност је добио бод са премијере освојен против РФК Графичар. Одбрамбена линија је поново положила испит, а импоновала је борбеност Јерсивала Сантоса Соузе за кога није било изгубљене лопте.

16. 08. 2021.|

ПЛС: Младост ГАТ – ОФК Бачка 1:0 (ВИДЕО)

Време читања: < 1 минут Челарево - Стадион ЧСК-а. Гледалаца: 500. Судија: Давид Матић (Нови Сад). Стрелац: Поповић (из пенала) у 54. минуту. Жути картони: Дивац, Мијић, Швоња, Мирковић (Младост ГАТ), Костић (ОФК Бачка).

14. 08. 2021.|

ПЛС: РФК Графичар – Младост ГАТ 0:0 (ВИДЕО)

Време читања: < 1 минут Терен иза јужне трибине стадиона "Рајко Митић". Гледалаца: 250. Судија: Никола Ђорђевић (Аранђеловац). Жути картони: Тодоровски (Графичар), Јерсивал Соуза (Младост ГАТ).

09. 08. 2021.|

ПЛС: Графичар – Младост ГАТ (ДИРЕКТНО)

Време читања: < 1 минут Утакмицу првог кола Прве лиге Србије између домаћег Графичара и новосадске Младости ГАТ можете пратити у директном преносу с почетком од 17 и 30 часова.

08. 08. 2021.|

Кабел и Младост ГАТ гостују у првом колу

Време читања: < 1 минут Утакмицом у Ивањици, између Јавора и Лознице отпочело је првенство у Првој лиги Србије (2:0). Новосадске прволигаше Кабел и Младост ГАТ у првом колу очекују тешка гостовања.

07. 08. 2021.|

Младост ГАТ сигурна у последњој провери

Време читања: < 1 минут Из првог покушаја, нови прволигаш је погодио мрежу домаћина: Чубрило је извео корнер, а највиши у скоку био је Јерсивал Соуза и ударцем главом послао лопту тамо где је била неухватљива за голмана Зувића.