ОФК Југовић (Каћ)2021-08-12T12:26:53+02:00
Боја дресова: Плава
Сајт:

СВЕ ВЕСТИ

НЛ: Борац (НС) – ОФК Југовић 2:1

Време читања: < 1 минут Нови Сад - Гледалаца 200. Судија: Мирослав Чурчић (Тител). Стрелци: Поповић у 49. и 61. (оба из пенала) за Борац, а Вулетић у 57. минуту (из пенала) за ОФК Југовић. Жути картони: Ђорђевски, Салић, Срдановић, Папрић, Вучковић, Марић (Борац), Лалић, Рис, Терзић (ОФК Југовић). Црвени картони: Јашовић (Борац) у 54. минуту, Рис у 42. и Лалић у 78. минуту (ОФК Југовић). Искључење: Тодорић (тренер ОФК Југовић).

14. 08. 2021.|

Каћани крећу са Клисе

Време читања: 2 минута Новосадска лига много је јача него претходних сезона, неколико екипа, активностима у прелазном року, најавило је напад на виши ранг, а међу њима су и Каћани који желе експресан повратак међу војвођанске лигаше.

12. 08. 2021.|

Резултати другог и парови трећег кола Купа града

Време читања: < 1 минут Друго коло, резултати: Новосадска лига ОФК Југовић Каћ - Славија (НС) 1:1 (пенали 5:3), Фр. партизан Буковац - Омладинац Степановићево 2:4, Петроварадин - Борац (НС) 3:1, Татра Кисач - Шајкаш 1908 Ковиљ 6:1...

11. 08. 2021.|

Последњих 90 минута у лигама ФСВ

Време читања: 2 минута Преостало је 90 минута до спуштања завесе на теренима под окриљем ФС Војводине, све загонетке нису решене, па ће појединим клубовима цела сезона да стане у један меч.