Српска лига “Војводина” – вести2021-09-23T23:51:08+02:00

СЛВ: ОФК Стари град – ОФК Вршац 2:5

Време читања: < 1 минут Бачка Паланка - Гледацала: 300. Судија: Душан Пјевац (Темерин). Стрелци: Костић у 38. и Тасић у 77. за ОФК Стари град, а Вујић у 27, 45+2, Јовковић у 56, Илић (аутогол) у 76. и Драгићевић у 81. за ОФК Вршац. Жути картони: Глувић, Ракић, Кнежевић (ОФК Стари град), Османагић (ОФК Вршац). Црвени картони: Б. Глувић (ОФК Стари град) у 45. и Драгићевић (ОФК Вршац) у 87. минуту.

17. 10. 2021.|

СЛВ: ОФК Бечеј 1918 – Тиса 1:1

Време читања: < 1 минут Бечеј - Градски стадион крај Тисе. Гледалаца: 200. Судија: Растко Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Савановић у 48. за ОФК Бечеј 1918, а Фејеш у 59. за Тису. Жути картони: Воргучин, Томић (ОФК Бечеј 1918), Јоветић, Матијашевић, Золнајић, Лазић, Кудрић (Тиса).

СЛВ: Тим кола

Време читања: < 1 минут Улогу фаворита, фудбалери Феникса 1995, оправдали су у двобоју са ОФК Старим градом (3:0), а Лука Девић (18), потврдио је одличну форму. Ударцем главом у доњи угао, откључао је браву гостију, а потом је учествовао у акцији код поготка Дејана Машића.

11. 10. 2021.|

СЛВ: Раднички (Зр) – Тиса 2:1

Време читања: < 1 минут Зрењанин - Стадион крај Скробаре. Гледалаца: 100. Судија: Филип Тодић (Врдник). Стрелци: Крстинић у 75. и Бачвански у 80. за Раднички, а Килибарда у 25. минуту за Тису. Жути картони: Гајиловић, Новевски, Нешовић, Крстинић (Раднички), Дамјановић, Миликић, Фејеш (Тиса).

10. 10. 2021.|

СЛВ: Текстилац – Борац Шајкаш 2:0

Време читања: < 1 минут Оџаци - Градски стадион. Гледалаца: 50. Судија: Иван Репчек (Врбас). Стрелци: Божичић у 3. и Свитић у 57. минуту. Жути картони: Бачић, Лишчевић, Миленковић (Текстилац), Максимовић (Борац).

09. 10. 2021.|

Девић вођа параде

Време читања: 2 минута Стара Пазова – Феникс арена. Гледалаца: 200. Судија: Недељко Рауковић (Суботица) 8. Стрелци: Девић у 36, Машић у 45. и Зечевић у 85. минуту. Жути картони: Радишић, Машић (Феникс 1995), Зељковић (ОФК Стари град).

Време читања: < 1 минут Листа стрелаца:  9 - Галић (Текстилац), Лежаић (Омладинац), Савановић (ОФК Бечеј 1918)6 - Ђорђевић, Јуриша (Борац Сакуле), Јовковић (ОФК Вршац), Смиљанић (Борац Шајкаш), 5 - Костић (ОФК Стари град)...

06. 10. 2021.|

Полувреме довољно за победу

Време читања: 3 минута Одличном игром и победом у Панчеву, фудбалери Феникса 1995 из Старе Пазове, искупили су се за непланирани реми са Тисом на домаћем терену седам дана раније. За разлику од прошле сезоне, када је Динамо 1945 био нерешива енигма, овог пута није било дилеме по питању исхода. До одласка на одмор, тим тренера Милана Вујасина постигао је три гола и остао на деоби лидерске позиције са ОФК Бечејом 1918.

04. 10. 2021.|

СЛВ: Јединство (СП) – Први мај 1:2

Време читања: < 1 минут Стара Пазова - Гледалаца: 200. Судија: Мате Нешић (Суботица). Стрелци: Моравац у 90+4. за Јединство, а Савић у 24. и Алексић у 67. минуту за Први мај. Жути картони: Николић, Јандрић (Јединство), Осман, Ђорђевић (Први мај).

СЛВ: ОФК Бечеј 1918 – Раднички (Зр) 2:1

Време читања: < 1 минут Бечеј - Градски стадион крај Тисе. Гледалаца: 150. Судија: Кристијан Чапо (Суботица). Стрелци: Савановић у 4,Шормаз у 42. за ОФК Бечеј, а Руњевац у 47. минуту за Раднички. Жути картони: Мастило, Воргучин, Виновић (ОФК Бечеј 1918), Илић (Раднички).