Српска лига “Војводина”

ОФК Стари Град – Борац (Сакуле) 1:4 (1:3)

Бачка Паланка – Стадион Стари Град. Судија: Петровић Растко (Сремска Митровица). Стрелци:  Костић у 7. минуту из једанаестерца за ОФК Стари Град, а Јуриша у 5; 29. из једанаестерца и 45. минуту, те Шушњар у 72. за Борац (Сакуле). Жути картони: Глувић Миљан, Глувић Бојан и Бајовић (ОФК Стари Град), Марковић (Борац).

ОФК Стари Град: Влајић, Вујић (од 46. Кеџа), Глувић М (од 75. Седлар) , Зељковић (од 69. Бајић) , Торбица (од 69. Стојановић), Родић, Илић М, Костић, Глувић Б, Бајовић, Зекић (од 55. Адамек).

Борац (Сакуле): Лекић, Максимовић (од 69. Јаковљевић), Шишков, Јуриша, Дашић, Јавор (од 69. Зулфић), Ахчин, Весић (од 46. Шушњар), Новчић (од 46. Ђорђевић), Терзић, Марковић (од 84. Марков).

Гости из Сакула дошли су до друге првенствене победе у почетна два кола Српске лиге “Војводина” уз одличну партију троструког стрелца Јурише.

Повели су гости већ у 5. минуту поготком Јурише након неколико грешака у одбрани жуто – плавих.

Домаћи су се брзо опоравили и само два минута касније стигли до изједначења голом Костића из пенала.

У 29. минуту уследио је једанаестерац и за госте. Сигуран реализатор био је Јуриша.

У надокнади времена у првом полувремену прелеп ударац Јурише из слободног ударца и резултатом 3:1 за госте иде се на паузу.

Победу гостију потврдио је резервиста Шушњар у 72. минуту.

Следеће коло Бачкопаланчани путују у госте непораженој Кикинди, док Борац дочекује имењака из Шајкаша.

Играч утакмице: Јуриша Славен (Борац)