Новосадска лига – вести2021-08-04T14:16:59+02:00

Бодовни узлет са тренером Самарџићем

Време читања: 3 минута Као и ранијих сезона, темерински ТСК, позициониран је у врху Новосадске лиге. Са скором од 10 победа, три ремија и два пораза, уз гол-разлику 32:18, црвено-бели су на 4. месту, осам корака иза водећег Шајкаша 1908. Пред играче није постављен императив пласмана међу војвођанске лигаше, а уколико се отвори пут ка вишем рангу, неће бити оклевања.

07. 12. 2021.|

Шајкаш 1908 из Ковиља најбољи по свим параметрима

Време читања: < 1 минут Активностима у прелазном року Ковиљчани су ставили дознања по којим основама ће склапати кадровски мозаик за сезону 2021/22 у Новосадској лиги. Гарант успеха било је враћање у екипу играча пониклих у Шајкашу 1908

01. 12. 2021.|

Веселиновићев скок за јесење почасти

Време читања: < 1 минут Кисач - Гледалаца: 300. Судија: Мирослав Чурчић (Тител) 7,5. Стрелци: Грубовић у 65. за Татру, а Веселиновић у 82. (из пенала) и 90. за Шајкаш 1908. Жути картони: Мијић, Ђаковић (Татра), Алемпић, Маљурић, Карас, Веселиновић, Милановић, Заов (Шајкаш 1908).

21. 11. 2021.|

НЛ: Бачка 1923 – ТСК 0:2

Време читања: < 1 минут Ђурђево – Гледалаца: 100. Судија: Срђан Станић (Будисава) 7. Стрелци: Буквић у 30. и Стричевић у 72. минуту. Жути картони: Петровић, Игњић, Дејановић, тренер Тривуновић (Бачка 1923), Пашка, Јушковић (ТСК).