У фокусу2021-08-08T15:47:38+02:00

Враћа се Дневников турнир

Време читања: < 1 минут "Дневников турнир" y малом фудбалу одржаће се, након две године паузе, у новом руху. За организацију биће задужена фирма Веселина Вилотијевић - "М Теам спорт" са којом је генерални директор "Дневник Војводина Пресс" Душан Влаовић, потписао четворогодишњи уговор.

15. 10. 2021.|Вести, У фокусу|

Растанак после ремија у Бачком Јарку

Време читања: < 1 минут Шест месеци трајала је сарадња Мирослава Горданића и некадашњег друголигаша са Детелинаре. Након ремија у Бачком Јарку, челници жуто-плавих одлучили су, да се захвале досадашњем шефу и потраже новог, у намери да раздрмају екипу пред битке које следе.

Ђорђевић: Покушали смо све да победимо, примили смо гол из једног шута

Време читања: 2 минута Тренер Војводине Славољуб Ђорђевић сматра да је било тешко играти против дефанзивне игре Радничког. „Стара дама“ је ремизирала са Радничким резултатом 1:1, а Ђорђевић верује да је исход могао да буде другачији.

Каменичани дочекују Шајкаш 1908 у дербију осмог кола

Време читања: < 1 минут Дерби осме рунде Новосадске лиге игра се у Сремској Каменици, где ће фудбалери Фрушкогорца дочекати најефикаснију екипу каравана, другопласирани Шајкаш 1908. Меч је на програму у недељу (16.00).

Седница Скупштине у среду, 20. октобра

Време читања: < 1 минут Председник Скупштине ФК Војводина Милан Н. Ђукић најавио је одржавање редовне седнице највишег клупског тела за среду, 20. октобар, са почетком у 18 часова, за коју ће позиви члановима Скупштине бити уредно и благовремено достављени.

30. 09. 2021.|Вести, У фокусу|

Прија поглед са врха

Време читања: 2 минута Дивошани коло воде на војвођанском ''Југу'', после седам одиграних кола, ривале гледају са лидерске позиције, јер су освојили 17 бодова, уз гол-разлику 16:4.

Дабижљевић преузео Јединство из Руменке

Време читања: < 1 минут Управа Јединства из Руменке, на челу са председником Марком Јовановићем, ескпресно је реаговала, након одласка Владимира Шпоње, па је за новог тренера именован Лазар Дабижљевић, доскорашњи стратег темеринског ТСК-а. Двадесетдеветогодишњи стручњак иза себе има и више него успешну годину у лигашу са војвођанског "Севера", Војводини (Бачко Градиште). У сезони  2018/19 као првак ПФЛ Суботице, Војводина се под његовим вођством пласирала у виши ранг (ВФЛ "Север").

ПЛС: Младост ГАТ – Кабел 4:0

Време читања: < 1 минут Челарево - Гледалаца: 300. Судија: Саша Ранисавић (Сремска Митровица). Стрелци: Секулић у 24, Видаков у 47. и 59. и Марковић у 53. минуту. Жути картони: Марковић (Младост), Јаковљевић, Шљиванчанин, Керкез (Кабел).