Новосадска лига – најава кола2021-08-04T17:06:02+02:00

Тодорић: Битна утакмица, победом бисмо се укључили у борбу за врх

Време читања: < 1 минут Пред дерби са Славијом, Каћани су савладали, лакше него што се очекивало, новосадску Звезду. Прича је завршена до полувремена, погоцима Вулетића и Терзића, дозу неизвесности унео је Николић, док је тачку ставио Марко Рис, погодивши из слободњака - 1:3.

08. 10. 2021.|

Каменичани дочекују Шајкаш 1908 у дербију осмог кола

Време читања: < 1 минут Дерби осме рунде Новосадске лиге игра се у Сремској Каменици, где ће фудбалери Фрушкогорца дочекати најефикаснију екипу каравана, другопласирани Шајкаш 1908. Меч је на програму у недељу (16.00).

30. 09. 2021.|

Петроварадин после ремија са Звездом, гостује на Салајци

Време читања: < 1 минут 6. коло, Новосадске лиге: Славија (НС) - Петроварадин, Ц. звезда (НС) - Татра Кисач, ЖСК - Омладинац, ТСК - Шајкаш 1908, Бачка 1923 - ОФК Југовић, Динамо Будисава - Борац (НС), Јединство (Г) - ОФК Футог, Фрушкогорац - Фр. партизан...

17. 09. 2021.|

Замка за лидера

Време читања: < 1 минут Највећу пажњу, узимајући у обзир комплетно пето коло Новосадске лиге привлачи дуел другопласираног Шајкаша 1908 из Ковиља и водеће Славије.

10. 09. 2021.|

Милановић: Да се покажемо у правом светлу

Време читања: < 1 минут После стартне победе над Каћанима, фудбалери Борца доживели су два пораза, у Жабљу и од Звезде код куће минулог викенда. Са три бода из исто толико мечева иду на мегдан градском ривалу, новосадској Славији која је једина са максималним учинком након 270 минута игре.

03. 09. 2021.|

Ћелић: Надамо се позитивном исходу

Време читања: < 1 минут Победу и пораз забележели су фудбалери Црвене звезде у прва два кола Новосадске лиге. У суботу ће поново укрстити копља са новосадским Борцем. Почетком августа, меч у Купу града окончан је убедљивим тријумфом Клисана, па изабраници тренера Панкова желе да се искупе за претходни дуел против комшија, који су минулог викенда изгубили бодове у Жабљу - 2:1.

27. 08. 2021.|

Дерби кола на “Сигету”

Време читања: < 1 минут Лепу увертиру направили су фудбалери Шајкаша 1908, пред дерби са Каћанима на "Сигету" (недеља - 17.30). Четири лопте завршиле су иза леђа Вулина голмана Омладинца, па изабраници Душана Шведића пуни самопоуздања чекају недељни меч.

19. 08. 2021.|

Каћани крећу са Клисе

Време читања: 2 минута Новосадска лига много је јача него претходних сезона, неколико екипа, активностима у прелазном року, најавило је напад на виши ранг, а међу њима су и Каћани који желе експресан повратак међу војвођанске лигаше.