Војвођанска лига “Југ” – најава кола2021-09-23T23:53:23+02:00

Тренутак истине

Време читања: 2 минута Не тако давно, фудбалери Младости из Бачког Јарка и Радничког (НП), војевали су српсколигашке битке. Актуелни тренутак је другачији, за бодове се боре на војвођанском ''Југу'', а Пазовчани су пет корака испред плаво-белих, који су у серији од шест мечева без победе. Мирко Давидовић, преузео је кормило пре три седмице, суочен са прегршт кадровских проблема.

14. 10. 2021.|

Батос: Детаљи ће одлучити победника

Време читања: < 1 минут Деби тренера Дабижљевића на клупи Јединства био је неуспешан, Руменчани су поражени од Доњег Срема 2015 - 1:2. а прилику за поправни имаће на Детелинари, против канаринаца у суботу - 15.00.

08. 10. 2021.|

Рампа за лидера

Време читања: 3 минута Под вођством тренера Душана Медића, фудбалери Слоге из Темерина, после шест одиграних кола на војвођанском ''Југу'', освојили су 11 бодова, три мање од лидера Хајдука, са којим ће наредног викенда поделити мегдан. Поново се о некадашњем српсколигашу прича са дозом респекта, а ако је неко имао дилему да ли је резултатски узлет случајност, развејана је после победе против Слободе из Доњег Товарника, на једном од тежих гостовања у лиги.

23. 09. 2021.|

Кадровски проблеми велико бреме

Време читања: 2 минута После два пораза на старту првенства војвођанског ''Југа'', фудбалери Јединства из Руменке, почели су да освајају бодове. Победили су Дунав (3:1), док су ремизирали са Подунавцем (0:0) и темеринском Слогом (1:1). Кадровски проблеми су велико бреме, тренер Владимир Шпоња је принуђен да прави рокаде, а питање је када ће бити у прилици да рачуна на комплетан кадар.

15. 09. 2021.|

Ранђеловић: Слога из Ердевика незгодан ривал

Време читања: < 1 минут Тргли су се изабраници тренера Мирослава Горданића након пораза на Сувачи, забележивши три победе, од којих су две у Купу ФСГНС и она претходне недеље у Салашу Ноћајском, извојевана у финишу сусрета. Голман Милош Ранђеловић заједно са Немањом Ромићем, био је на висини задатка па је мрежа канаринаца нетакнута већ 270 минута.

10. 09. 2021.|

Нема тајни међу комшијама

Време читања: 3 минута Поправило се расположење на Ливадици, пошто су фудбалери Младости из Бачког Јарка освојили три бода против Дунава (3:1), прекинувши негативан низ, узрокован поразима од Радничког (Шид) и Подунавца. Јарачани су дошли до кисеоника и направили су одличну увертиру за општински дерби са темеринском Слогом...

02. 09. 2021.|

Темеринци прекинули негативан низ у Новој Пазови, на реду меч са Цементом

Време читања: 2 минута Не само да су се фудбалери Слоге из Темерина, освајањем три бода против Радничког, искупили за стартни пораз од Ердевичана, већ су прекинули и неугодну традицију, пошто су на претходних 13 мечева у Новој Пазови само једанпут, и то 10. септембра 2005. године, изборили реми (1:1).

25. 08. 2021.|

Смиљанић: У Руменку да се надигравамо

Време читања: < 1 минут Повратнички деби на војвођанском "Југу" Шиђани су окончали тријумфом над Јарачанима - 3:1. Суботњег поподнева одмериће снаге са прошлогодишњим вицешампионом, Јединством из Руменке (17.00).

19. 08. 2021.|

Јањић: Победом започети сезону

Време читања: < 1 минут На отварању сезоне у Војвођанској лиги "Југ" жуто-плави ће гостовати Ветернику. Горданићев састав претрпео је неколико промена значајно је заоштрена конкуренција на свим позицијама...

12. 08. 2021.|

Последњих 90 минута у лигама ФСВ

Време читања: 2 минута Преостало је 90 минута до спуштања завесе на теренима под окриљем ФС Војводине, све загонетке нису решене, па ће појединим клубовима цела сезона да стане у један меч.