Српска лига “Војводина” – најава кола2021-09-23T23:51:20+02:00

Брборић: Раднички добар противник, желимо победу

Време читања: < 1 минут Шајкашани су одлично стартовали у српсколигашкој конкуренцији, после седам одиграних мечева налазе се на шестој позицији, са три бода мање од лидера из Бечеја.

01. 10. 2021.|

Радишић: Нема опуштања

Време читања: 2 минута Најбољу одбрамбену линију, по учинку у уводних пет кола, има Феникс 1995 из Старе Пазове, јер је капитулирала два пута. Уз младог голмана Вукашина Пилиповића, бекове Николу Анђелковића и Александра Поповића, сигурност уливају штопери Јован Качаревић и Александар Радишић.

16. 09. 2021.|

Куљани дочекују захуктале Шајкашане

Време читања: < 1 минут Преокретом у Бачкој Паланци, Куљани су се пробили на пету позицију српсколигашког друштва Војводине, па у добром расположењу дочекују дуел са Шајкашанима, дебитантима на сцени.

10. 09. 2021.|

Дерби за сладокусце

Време читања: 3 минута Пред почетак српсколигашке трке, кроз анализу распореда у уводних пет кола, могла се чути оцена да ће учинак фудбалера Феникса 1995 из Старе Пазове из тих мечева показати колико су реалне амбиције и најављена борба за пласман у Прву лигу.

02. 09. 2021.|

Илић: Циљ – победа

Време читања: < 1 минут Након брејка у Сомбору, повратник у српсколигашко друштво, Текстилац доживео је пораз у Бечеју. Распоред Оџачанима не иде у прилог, па ће у трећем колу поново играти један од дербија. Биће домаћини Фениксу 1995 који има максималан учинак.

27. 08. 2021.|

Шајкашани поново домаћини, Гргић: Време за прву тројку

Време читања: < 1 минут Иако су први стигли до гола преко новајлије Смиљанића, Шајкашани се нису прославили у првом колу, поражени су од ОФК Бечеја - 1:3. Времена за очајавање нема, следи нови изазов, у Шајкаш долази Јединство из Старе Пазове.

20. 08. 2021.|

ОФК Бечеј 1918 гостује дебитанту у првом колу

Време читања: < 1 минут Прво коло Српске лиге група "Војводина" доноси дуел Борца из Шајкаша и ОФК Бечеја 1918. Оба тима са реновираним играчким кадром дочекују сезону у трећелигашком рангу.