Време читања: < 1 минут

Српска лига “Војводина”

Борац Сакуле – Борац Шајкаш 2:2 (1:1)

Сакуле – Стадион Свети Никола. Гледалаца: 300. Судија: Немања Кузмановић (Кула). Стрелци: Шушњар у 10. и Шишков у 83. за Борац Сакуле, а Рашић у 30. и Смиљанић у 90+3. минуту за Борац Шајкаш. Жути картони: Шушњар, Јуриша, Дашић, Јаковашић (Борац Сакуле), Топић, Брборић, Гргић, тренер Блануша (Борац Шајкаш).

Борац Сакуле: Лекић, Максимовић, Шишков, Шушњар (од 68. Јаковашић), Јуриша, Дашић, Јавор, Ахчин (од 46. Гавриловић), Весић (од 46. Марковић), Новчић (од 46. Ђорђевић), Терзић.

Борац Шајкаш: Милиновић, Пантић (од 46. Тадић), Божић, Мирковић, Топић, Миловац, Ђурић, Брборић, Смиљанић, Гргић (од 83. Станковић), Рашић (од 46. Стојановић).

Два пута су Шајкашани јурили минус, на крају поготком Смиљанића дошли до бода.

Драган Дашић упутио је центаршут са леве стране, Шушњар волеj скинуо паучину са гола гостију. Џими Рашић ухватио је на спавању голмана Лекића, ослободивши се чувара – 1:1.

Лопта се одбијала као на билијару, Максимовић је упутио пас на Шишкова, који је нациљао супротни угао – 2:1. У трећем минуту судијске надокнаде Божић је пресекао напад домаћих, набацио лопту у срце шеснаестерца, а Горан Смиљанић натрчавши на њу, донео бод Шајкашанима.