Новосадска лига

ОФК Југовић – Петроварадин 3:1 (0:1)

Каћ – Спортски центар “Сигет”. Гледалаца 100. Судија: Иван Кукуда (Петроварадин). Стрелци: Вулетић у 85. и 90+4. (оба из пенала) и Шкрбић у 90. за ОФК Југовић, а Лукаја у 11. минуту за Петроварадин. Жути картони: Бабић, Пилиповић, Срдић, Ђекић (ОФК Југовић), Муратовић, Коска, Шавија (Петроварадин).

ОФК Југоивић: Лалић, Срдић, Н. Николић, Вулетић, Пилиповић, Томић (од 84. Ђекић), Марковић (од 90. Милетић), Бабић, М. Николић (од 70. Терзић), Рис, Шкрбић.

Петроварадин: Бајић, Ристивојевић, Тодоровић (од 70. Кнежић), Шимулија, Будечевић, Павлов (од 82. Поповић), Муратовић (од 82. Шавија), Мудрић, Коска, Лукаја, Радојковић (од 52. Кнежевић).

Све до 85. минута гости су имали предност коју су стекли голом Лукаје, а онда су Каћани додали гас, окренули резултат и у надокнади дошли до високе победе од 3:1.