Време читања: 2 минута

Војвођанска лига “Југ”

Хајдук – Раднички (Ш) 2:1 (1:1)

Дивош – Гледалаца: 200. Судија: Благоје Радић (Ириг) 7. Стрелци: Станић у 19. и Требовац (из пенала) у 72. за Хајдук, Субић у 43. за Раднички. Жути картони: Совиљ, Николић (Хајдук), Мијатовић, Утвић (Раднички).

ХАЈДУК: Тркуља 7, Симић 7, Халиловић 7,5, Делић 7, Николић 7, Станић 7,5 (од 58. Живковић 7), Томић 7,5, Совиљ 7,5, Атић 7 (од 67. Стојковић – ), Требовац 8 (од 76. Ташић – ), Перовић 7 (од 58. Дерајић 7)

РАДНИЧКИ (Ш): Тојагић 8, Утвић 6,5, Аперлић 7, Дрча 7, Стојшић 7, Шуша 6,5, Крајновић 7, Сарић 6,5, Грумић 7 (од 81. Теофиловић – ), Добројевић 6 (од 46. Мијатовић 6,5), Субић 7.

Играч утакмице: Требовац

Већ у првом минуту, Требовац ударцем искоса уздрмао пречку, наговестивши занимљив сремски двобој. Шиђани су потом имали одличну прилику да дођу у вођство, када је, после асистенције Грумића, испред голмана изашао Крајновић, али Тркуља је храбром интервенцијом сачувао мрежу. Офсајд замку је избегао Драгиша Станић, улетео је у казнени простор и погодио мету, док је улогу асистента одиграо Младен Атић.
У 30. и 32. минуту, голман Алекса Тојагић је осујетио покушаје Требовца и Перовића, пославши саиграчима ветар у једра. Два минута пре одласка на одмор, Миланко Субић је неометан одапео стрелу, а парада Тркуље само је улепшала мајсторију – 1:1.
Госте је у игри држао одлични голман Тојагић, у 57. минуту, у истом налету, одбранио је ударце Совиља и Станића. Домаћини су успели да дођу до три бода, јер Томислав Требовац био сигуран реализатор најстроже казне, неодбрањиво пославши лопту у горњи угао. Претходно је Субић, после центаршута Совиља, играо руком.