ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА

ТСК – Црвена звезда 4:0 (2:0)

Темерин – Гледалаца: 300. Судија: Дејан Дувњак (Нови Сад) 7,5. Стрелци: Стјепановић у 27, Кобиљски (из пенала) у 33. и Пуповац у 68. и 73. минуту. Жути картони: Свитић (ТСК), Цветиновић (Црвена звезда).

ТСК: Војводић 7, Марковић 7, М. Ковачевић 7, Бјелановић 7 (од 60. Пуповац), Кнежевић 7,5, Пашка 7,5 (од 70. И. Ковачевић – ), Татић – (од 17. Ергарац 7), Радичић 7, Свитић 7, Стјепановић 7,5 (од 46. Павлов 7), Кобиљски 7,5 (од 70. Ђурђевић – ).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Цветиновић 6, Маринковић 6, Коларов 6, Лаврек 6, Маљурић 6, Вукашиновић 7, Николаш 6,5, Хајризи 6,5, Караћ 6 (од 86. Марић – ), Петровић 6, Станковић 7.

Играч утакмице: Јово Пуповац

Пречка је, у 16. минуту, била савезник Новосађана, после продора Стјепановића и топовског ударца капитена Пашке, са ивице казненог простора. Бедем гостију је убрзо попустио, Кобиљски је био бржи од десног бека и штопера, а на његов центаршут мајсторски је реаговао Благоје Стјепановић – 1:0. Казнени ударац, реализовао је Жарко Кобиљски, пошто је голман Никола Цветиновић непрописно зауставио Пашку. Пред одлазак на одмор, Владимир Вукашиновић је из чисте позиције, уз додавање Петровића, пребацио празан гол, пропустивши најбољу шансу за госте. Темеринци су и у наставку имали иницијативу, а пун погодак, био је улазак у игру Јове Пуповца. У интервалу од пет минута, крунисао је асистенције Милоша Ковачевића и Милоша Ергарца, учинивши победу убедљивом.