ПРИЈАТЕЉСКА УТАКМИЦА

Слога (Т) – Јединство (Р) 1:1 (0:1)

Нови Сад – Ђачко игралиште. Гледалаца: 50. Судија: Бранко Грмуша (Петроварадин). Стрелци: Крајновић у 70. за Слогу, Паповић у 2. за Јединство.

СЛОГА: Војводић, Дринић, Пастор, Томић, Јаковљевић, Мирко Берић, Богавац, Грујић, Крајновић, Папак, Пековић. Играли су још: Вукељић, Дошен, Латковић, Рибар, Стефан Берић, Радонић.

ЈЕДИНСТВО: Тојзан, Учур, Балаш, Јовановић, Вукашиновић, Пантић, Стјепановић, Деспотовић, Паповић, Марић, Петровић. Играли су још: Барјактаров, Џарић, Миљан Иван, Живанов, Радмиловић, Матеј Иван, Бандић, Бачић, Клаић, Малиновић.

Војвођански лигаши са ”Југа”, представили су се у лепом светлу на Ђачком игралишту. Двобој младих тимова, обележио је висок интензитет трчања, при чему је екипа из Руменке била доминантнија највећи део првог полувремена. Рано вођство, улило је додатно самопоуздање чети тренера Дејана Вулетића, а радост је донео Бошко Паповић. Некадашњи нападач Слоге, казнио је успаваност одбране Темеринаца и ударцем са петерца крунисао центаршут Милорада Петровића.

Савети са клупе Зорана Грујића, новог тренера Слоге, покренули су црвено-беле у жељеном правцу, током другог полувремена. Већи степен одважности на противничкој половини, резултирао је шансама Душана Крајновића и Дарка Грујића, као наговештај да Темеринци имају капацитет да избришу резултатски минус.

Душан Крајновић је, у 70. минуту, одузео лопту и са 25 метара упутио незгодан ударац, који голман Јединства није успео да укроти – 1:1.

Наредну проверу, Слога ће имати у среду, на гостовању српсколигашу Железничару из Инђије.

СТРЕЛАЦ НА СТАРТУ: Бошко Паповић (Јединство)