ДА ЛИ СТЕ ЗНАЛИ?!

Младост ГАТ је овог пролећа постигла шест голова, а код свих је учествовао Драган Кокановић. Офанзивни везиста игра као препорођен, уписао је два гола и чак четири асистенције. Покренуо је тим у Ужицу, ушао је на полувремену, додао Вукадиновићу за вођство, а потом затресао мрежу иза Савићевих леђа – 0:2. Против Металца, у другом минуту сусрета, задржао је лопту на левој страни и у петерцу пронашао Шушњара – 0:1. Левица је радила и на Убу, а тада је Дубачкић добро реаговао на његов центаршут, доневши предност, која је проћердана у дубокој надокнади – 1:1. Минулог викенда Кокановић је заплесао на новом стадиону у Лесковцу, изједначење је донео у 56. минуту, а несебично је, шест минута касније, сервирао Миљану Вукадиновићу за нови брејк – 1:2.

“Гатовци” само на једном мечу нису затресли противничку мрежу (Раднички (НБ) – 0:1), тада Кокановић није био у протоколу.