ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ”ЈУГ”

Ветерник – Младост (БЈ) 1:3 (1:1)

Ветерник – Гледалаца: 350. Судија: Милош Олујић (Kула) 6,5. Стрелци: Лепојевић у 36. за Ветерник, Јелић у 8, 50. и 83. за Младост. Жути картони: Чалија, Печић, Кисић, Ђурђевић (Ветерник), Зељковић, Вуковић, Јелић (Младост). Црвени картон: Јелић (Младост) у 83. минуту.

ВЕТЕРНИК: Ђурикин 6,5, Швоња 6,5, Ђурђевић 6, Чалија 6,5 (од 72. Зељковић – ), Галић 7, Печић 6,5, Вуковић 6,5, Чворо 6 (од 46. Ушћумлић 6,5), Лепојевић 7 (од 78. Ђурић – ), Секулић 6,5 (од 78. Пантелић – ), Турало 6,5 (од 65. Кисић – ).

МЛАДОСТ: Вуковић 7, Хрубик 7, Јаковљевић 7,5, Дринић 7,5, Ерак 7,5 (од 80. Павловић – ), Митровић 7,5, Станић 7, Кнежевић 7,5, Јелић 8,5, Малбаша 7 (од 46. Антонић 7), Зељковић 7,5 (од 90. Перић – ).

Играч утакмице: Јелић

После дубинске лопте штопера Кнежевића, неодлучност Швоње и голмана Ђурикина, искористио је Братислав Јелић – 0:1. Домаћини су се вратили у игру, када је асистенцију Младена Галића крунисао Лука Лепојевић, левицом је, са дистанце, нациљао горњи угао. Скоро 50 метара је претрчао Александар Ерак, нанизао тројицу играча, потом сервирао лопту Братиславу Јелићу. Нападач гостију је одлично реаговао и из срца казненог простора потврдио да Јарачани желе четврту узастопну победу. Седам минута пре краја, Кнежевић је убацио у ватру Јелића, издржао је на леђима двојицу противничких играча и снажним ударцем стигао до хет-трика. Ношен емоцијама, скинуо је дрес, зарадивши другу јавну опомену.