СРПСКА ЛИГА “ВОЈВОДИНА”

Железничар – Први мај 4:1 (2:0)

Нови Сад – Ђачко игралиште. Гледалаца: 100. Судија: Немања Деспотовић (Огар) 7,5. Стрелци: Ђокић у 14, 18, 62. и Воларевић у 71. за Железничар, Стајки у 66. за Први мај. Жути картони: Сарачевић, Живановић (Железничар).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кривокућа 7, Сарачевић 7,5, Василић 7 (од 73. Бошњак -), Матијевић 7,5, Ђокић 9 (од 62. Боснић -), Воларевић 8 (од 73. Радман -), Ивеља 7,5 (од 46. Сулејмани 7,5), Осман 7,5, Живановић 7, Јаћимовић 7,5, Миљевић 7 (од 56. Трбовић 7).

ПРВИ МАЈ: Илић 6, Стојановић 6,  Радовановић 6, Лазић 6 (Прерадовић 6,5), Николић 6,5 (од 63. Свирачевић -), Бибић 6, Стајки 7 (од 69. Цветковић -), Лукић 6, Зечак 6 (Јовановић 6), У. Стојановић 6, Радојичић 6 (Панчић 6).

Играч утакмице: Ђокић

Инђијци су, идентичним резултатом као и ОФК Бачку, савладали Први мај – 4:1, вративши се на победничку трасу.

Румљани су одолевали до 14. минута, када је Ђокић откључао браву, крунисавши додавање Филипа Ивеље. Убрзо, четири минута касније исти играч удвостручио је предност ударцем искоса, док је Матијевић уписао асистенцију.

Рецку за хет-трик капитен Ђокић додао је после напада по десној страни и центаршута Јаћимовића, матиравши Илића са девет метара.

Денис Стајки украо је лопту на средини и после дуплог паса са Прерадовићем смањио резултат.

Севнула је контра у 71. минуту, Сулејмани је избацио Веларевића пред гол, којем није било тешко да постави коначан исход.